2 Beds
2 Baths
1,276 sqft
$587,250
200 Manufacturers Road, Apt 414 Chattanooga TN, 37405
Price per sqft
$460.23
Built in
2008
Property size
1,276 sqft
Property type
Condominium
Garages
2
Courtesy of Liane W Carullo, Fletcher Bright Realty,423-991-1705
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
1508517
Interior features
Bedrooms
2
Total Bathrooms
2
Full Bathrooms
2
Exterior features
Other property details
Taxes
$4,329
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Monthly
Garage Spaces
2
55+/Senior Community
No