2 Beds
1 Bath
1,280 sqft
$158,000
707 Cherokee Trail Rossville GA, 30741
Price per sqft
$123.44
Built in
1942
Property size
1,280 sqft
Property type
Residential
Courtesy of Drew Carey, EXP Realty, LLC,423-618-3739
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
1533768
Interior features
Bedrooms
2
Total Bathrooms
1
Full Bathrooms
1
Exterior features
Lot Size
0.49 Acres
Courtesy of Drew Carey, EXP Realty, LLC,423-618-3739
Powered byLuxury Presence