5 Beds
2 Baths
1,800 sqft
$330,000
725 Dietz Road Ringgold GA, 30736
Price per sqft
$183.33
Built in
1957
Property size
1,800 sqft
Property type
Residential
Courtesy of Linda E Lee, Keller Williams Realty,423-309-7980
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
1533727
Interior features
Bedrooms
5
Total Bathrooms
2
Full Bathrooms
2
Exterior features
Lot Size
0.54 Acres
Powered byLuxury Presence